شرکت باربری و حمل بار و اثاثیه منزل ائل بار تبریز

اسباب کشی شهری و برون شهری

نوشته شده توسط اتوبار و باربری ائل بار تبریز. Posted in خدمات ائل بار تبریز
اسباب کشی شهری و برون شهری همه ی ما کما بیش با پدیده اسباب‌کشی و تغییر محل زندگی آشنا هستیم، حداقل یکبار آن را تجربه کرده‌ایم و همگی از آشفتگی و خستگی که به دنبال دارد به خوبی آگاهیم و البته از آن فراری .. اسباب‌کشی روزها و گاهی هفته‌ها طول می‌کشد و در کنار کار روزانه و رسیدگی به خانواده، بعضاً ما را زیر چنان فشار سنگینی می‌گذارد که برای رهایی از آن به زمان زیادی برای استراحت و تجدید قوا نیاز داریم. آیا نمی‌توان اسباب‌کشی را به‌گونه‌ای انجام داد که دچار فشار و پریشانی خاطر نشویم و حتی از انجام آن لذت ببریم؟
ائل بار تبریز با به خدمت گرفتن امکانات ذیل می تواند همراهی مورد اعتماد برای حمل و نقل اثاثیه منازل، شرکت و عمارت شما در شهر تبریز باشد.
انواع کارتن ( یک تا ۵ لایه )
نیروی کار مجرب و متخصص
جا به جایی تخصصی لوازم سنگین ( پیانو، گاوصندوق، ساید بای ساید و .. )
انواع متفاوت بسته بندی ( مبلمان، لوازم شکستنی، وسایل شخصی و .. )

حمل کالاهای شهری و برون شهری

حمل کالاهای بزرگ و کوچک شهری و برون شهری

حمل کالاهای بزرگ و کوچک شهری و برون شهری توسط وانت تلفنی و کامیونت تلفنی
خدمات حمل و نقل کالاهای بزرگ و کوچک داخل شهری و برون شهری
یکی از بارزترین و متمایزترین خدماتی است که ائل بار تبریز به مشتریان ارائه می دهد. این شرکت با در اختیار داشتن حدود ۵۵ دستگاه کامیونت و ۲۵ دستگاه نیسان و ۱۵ دستگاه وانت بار امکان حمل و نقل بار و کالا به مقاصد مورد نظر مشتریان را فراهم نموده است.
حمل و نقل داخلی شهری و برون شهری کالاهای بزرگ و کوچک ائل بار تبریز با ارائه سرویس های منظم، برنامه ریزی دقیق و با ظرفیت سرویس دهی در بخش حمل چند وجهی گامی دیگر در جهت توسعه دامنه ارائه خدمات به مشتریان برداشته تا ثابت کند، بعنوان یک برند مدعی در چرخه صنعت و حمل و نقل کشور کاملاً متفاوت بوده و پاسخگوی نیازهای حمل مشتری در تمامی مدهای حمل می باشد

انتخاب خدمات اسباب کشی در تبریز

نوشته شده توسط اتوبار و باربری ائل بار تبریز. Posted in مقالات

قدیم ترها وقتی قرار بود یکی از اهالی فامیل اسباب‌کشی کند همه جمع می‌شدند و از بسته‌بندی و حمل‌ونقل گرفته تا چیدمان و نصب وسایل در خانه جدید کمک می‌کردند اما امروزه به‌خاطر بیشتر شدن گرفتاری و البته دورتر شدن آدم‌ها از هم تقریبا باید تنهایی اسباب‌کشی کرد و هزینه‌های زیادی نیز متحمل شد!

اگر فکر می‌کنید هزینه‌های اسباب‌کشی فقط در کرایه ماشین خلاصه می‌شود سخت در اشتباهید. حالا دیگر اسباب‌کشی‌ها هم مدرن شده‌اند و کلی دنگ و فنگ دارند. اگر شما هم در شرف اسباب‌کشی هستید مطلب امروز را از دست ندهید.

کامیون یا وانت؟

اسباب‌کشی به روش امروزی خرج دارد البته باید جیبتان را بسنجید و بعد سراغ مدل‌های مختلف آن بروید. برای حمل وسایل به خانه جدید ۲گزینه پیش رو دارید؛ یکی خاورهای بزرگ و دیگری هم وانت‌بارها که باید تعداد و اندازه وسایل خانه را بررسی کرده و یکی را انتخاب کنید.

همین که یک گشت کوتاه در قسمت حمل و نقل درون شهری آگهی‌های روزنامه‌ها بزنید با تعداد زیادی شرکت‌های حمل بار مواجه می‌شوید. معمولا شرکت‌ها یا صاحبان ماشین‌ها در آگهی‌های خود منطقه یا محدوده خیابان‌هایی که در آن کار می‌کنند را نوشته‌اند که این، کار شما را آسان‌تر می‌کند و می‌توانید راحت‌تر گزینه مناسب را انتخاب کنید.

نخستین سؤالی که هنگام تماس با این شرکت‌های خدماتی با آن مواجه می‌شوید مسافت مسیرتان از مبدا به مقصد، تعداد طبقه‌های خانه قدیمی و خانه جدید و روز اسباب‌کشی است. براساس میزان مسافت بین مبدا و مقصد و تعداد طبقه‌ها در هر دو طرف، نرخ کرایه و حمل‌ونقل فرق می‌کند. معمولا هم اسباب‌کشی را ۲یا ۳ساعته حساب می‌کنند.

یعنی اگر کل زمان حمل بار از خانه(مبدا) تا خانه(مقصد) بیشتر از ۲یا ۳ساعت مشخص شده طول بکشد ناچار خواهید بود هزینه اضافه‌تری را متحمل شوید! برای حمل اسباب تعدادی کارگر هم لازم دارید که شرکت‌ها می‌فرستند.

شرکت‌های صفر تا صدی

اگر حاضر باشید پول بیشتری خرج کنید می‌توانید بدون هیچ دردسر و زحمتی کارهای اسباب‌کشی را به شرکت‌های مخصوص بسپارید؛ شرکت‌هایی که از صفر تا صد کارها را برایتان انجام می‌دهند.

در صفحات آگهی روزنامه‌ها ستون‌هایی با عنوان بسته‌بندی لوازم و اثاثیه وجود دارد که پر از این مدل آگهی‌ها هستند. بعضی از این آگهی‌ها فقط لوازم بسته‌بندی و کارتن‌های نو با اندازه‌های مختلف و طراحی ویژه که مخصوص بسته‌بندی و حمل اسباب هستند را می‌فروشند اما بعضی دیگر همه کار از جمع‌آوری و بسته بندی تمام لوازم تا حمل‌ونقل و چیدمان و نصب در محل جدید را انجام می‌دهند.

این شرکت‌ها معمولا کارگر خانم هم دارند و تضمین هم می‌دهند که سر وسایل هیچ بلایی نخواهد آمد. اینطوری فقط کافی است بر کارشان نظارت کنید و هیچ زحمتی هم لازم نیست برای اسباب‌کشی بکشید. وقتی با این شرکت‌ها تماس بگیرید نخستین چیزی که به شما خواهند گفت این است که باید از خانه و لوازمش بازدید کنند تا قیمت بدهند.

این قیمت‌ها برای همان صفر تا صدی است که گفتیم و البته برای بسته‌بندی و حمل تمام وسایل خانه از خرده‌ریزها تا وسایل بزرگی مثل مبل، یخچال و… به گفته این شرکت‌ها آنها با روش‌های خاصی در کارتن‌های مخصوص و با لوازم بسته‌بندی مخصوص کار می‌کنند؛ برای مثال برای بعضی از وسایل از ضربه‌گیر استفاده می‌کنند. برای نصب وسایلی مثل لوسترها، اجاق گاز، ماشین لباسشویی و … هم از کارگرهای تخصصی استفاده می‌کنند.

این شرکت‌ها فقط برای اسباب‌کشی خانگی نیستند و جا‌به‌جایی وسایل اداری را هم انجام می‌دهند. همه این کارها به شرطی است که پول زیادی در جیبتان حاضر و آماده خرج کردن باشد.

وسایل سنگین وزن

اگر تصمیم دارید خودتان وسایل سبک را بسته‌بندی و حمل کنید و فقط کار سنگین‌ترها را به شرکت‌ها بسپارید، بدانید که این شرکت‌ها کارشان بسته‌بندی حرفه‌ای و جابه‌جایی وسایل سنگینی مثل یخچال ساید‌بای‌ساید، بوفه‌های بزرگ، تردمیل، گاو صندوق و مبل‌های سنگین است.

خودشان هم کارگر و کامیون می‌آورند و کار این وسایل سنگین را انجام می‌دهند.

قیمت هر وسیله‌ای را هم براساس ابعاد و وزن جداگانه حساب می‌کنند. این نرخ برای روز تعطیل است و روزهای معمولی حدود ۵تا ۲۰هزار تومان ارزان‌تر حساب می‌شود.

هزینه ها را کم کنید

هرچه وسایل شما کمتر باشد هزینه‌ها از کارگر تا وسیله حمل‌ونقل کمتر می‌شود. پس موقع جمع‌آوری وسایل به دردنخورها را دور بریزید و آنهایی هم که لازم ندارید به کسانی که نیاز دارند هدیه بدهید؛ به این ترتیب می‌توانید برای مثال به جای کامیون، وانت با تعداد کمتر کارگر کرایه کنید.

فکر بسته‌بندی اسباب ریز توسط شرکت‌ها را از سرتان بیرون کنید. خودتان با روزنامه باطله، ضربه‌گیر و کارتن‌های مقوایی جمع کنید و این وسایل را بسته‌بندی کنید. فقط بسته بندی وسایل سنگین و گران‌قیمت مثل بوفه، مبل، یخچال‌و… را به شرکت‌ها بسپارید.

سعی کنید روزهای تعطیل یا زمان‌های خاصی مثل بعد از تعطیلی مدارس اسباب‌کشی نکنید چون در این روزها سر شرکت‌ها و اتوبارها شلوغ است و پول بیشتری بابت خدمتشان می‌گیرند.

از دوستان و فامیل برای بسته‌بندی و حمل‌ونقل وسایل استفاده کنید؛ به این ترتیب خیلی در هزینه‌ها صرفه جویی کرده‌اید. برایشان غذا و نوشیدنی فراهم کنید و حتی کار را به چند روز مختلف تقسیم کنید تا از فشار زیاد آن کاسته شده و بیشتر شبیه یک مهمانی دور همی به‌نظر برسد.

سعی کنید همه وسایل را در یک ماشین جا دهید تا نیاز به برگشت دوباره یا کرایه ۲ ماشین نباشد که به این ترتیب هزینه‌ها دوبرابر خواهد شد.

جعبه‌های بزرگ و محکم برای بسته‌بندی پیدا کنید تا مقدار بیشتری وسیله در آن جابگیرد، البته نه آنقدر بزرگ که بر اثر سنگینی قابل جابه‌جایی نباشد یا کارتن زود پاره شود

توصیه های زمان اثاث کشی در تبریز

نوشته شده توسط اتوبار و باربری ائل بار تبریز. Posted in مقالات
توصیه های نوید بار هنگام بسته بندی وسایل

انگلیسی ها می گویند ۳بار اسباب کشی کردن به اندازه یک آتش سوزی به شما ضرر می رساند. اسباب کشی آنقدر کار سختی است که حتی تصور آن ممکن است شما را به وحشت بیندازد، اما از آن گریزی نیست ولی میتوانیم با رعایت برخی از قوانین این ترس را به خاطره ای به یادماندنی و یک اسباب کشی راحت تبدیل کنیم.

۱ قوانین چیدمان درون جعبه را رعایت کنید.

وسایل ریز را داخل کارتن‌های بزرگ و وسایل بزرگ را داخل کارتن‌های کوچک قرار دهید هنگام بسته‌بندی خرده ریز ها و اقلام درشت، وسایل کوچک را داخل کارتن‌های بزرگ و وسایل بزرگ را داخل کارتن‌های کوچک قرار دهید. چون از نظر علم فیزیک احتمال شکستن وسایل سنگین در وسط جعبه‌های بزرگ بیش‌تر است.

۲ بگذارید خرت‌وپرت ها داخل دراور باقی بماند.

اگر در داشتن کارتن خالی محدودیت دارید یا انتقال وسایل دراور به کارتن برایتان مشکل است، در صورتی که داخل کشوها وسایل شکستنی نیست، بگذارید وسایل داخل کشو باقی بماند. کشوها را با چسب‌نواری به بدنه کمد یا دراور محکم کنید. دقت کنید که دراور رنگ شده نباشد. نگذارید نوارچسب مدت طولانی روی دراور باقی بماند و چسب زدن را در آخرین لحظه جابه‌جایی انجام دهید.

۳ درب کارتن را درست بچسبانید.

جهت حمل اثاثیه ی منزل بعد از پر کردن کارتن و قبل از جابه جا کردن آن باید کارتن ها را قفل کنید. قفل کردن کارتن به این شکل است که باید اول تکه بزرگ تر در کارتن را تا کنید. بعد در یک جهت بقیه تکه ها را روی هم تا کنید و در آخر سمت آزاد تکه اول را روی تکه چهارم قرار دهید. سپس از نوار چسب پهن استفاده کنید. بسته به اندازه کارتن نوار چسب را به شکل چهارخانه روی در کارتن بچسبانید. هر نوار را تا ۱۵سانتی متر از در به سمت پایین امتداد دهید تا باز نشود.

۴ اندازه جعبه ها را درست انتخاب کنید.

معمولا برای اسباب کشی باید از مدتی قبل به سوپر محله سفارش کارتن دهید. او برای شما کارتن کنار می گذارد. سوپر مارکت هایی هم هستند که می توانید از آنها کارتن بخرید. بهتر است وسایل سنگین مثل کتاب را در کارتن های کوچک و وسایل سبک مثل پتو، بالش و لحاف را در کارتن های بزرگ بگذارید. با این روش حمل و نقل کارتن ها برایتان آسان تر خواهر بود و به علاوه با قرار دادن وسایل سنگین در کارتن های بزرگ استحکام کارتن کم می شود و ممکن است پاره شود.

۵ به ترتیب بسته بندی کنید.

اگر وسایل اتاق های مختلف در هم باشند، برای چیدن وسایل به مشکل خواهید خورد. وسایل هر اتاق باید در کارتن های جداگانه ای باشند و روی کارتن ها با دقت بنویسید در جعبه چه وسایلی گذاشته اید. با این روش می توانید وقتی به مقصد رسیدید، کارتن های هر اتاق را در جای خود بگذارید و بعد به مرور و با آرامش شروع به چیدن آنها کنید. در غیر این صورت موقع بیرون آوردن وسایل با وسیله های زیادی که بیرون از کارتن ها ریخته شده اند مواجه خواهید شد که به نظر می رسد هیچ وقت مرتب نخواهند شد.

۶ جای خالی باقی نگذارید.

سعی کنید در جعبه ها جای خالی باقی نماند. البته خالی ماندن بخش هایی از جعبه ها اجتناب ناپذیر است. برای پر کردن آنها می توانید از حوله، دستمال های آشپزخانه یا در نهایت روزنامه مچاله شده استفاده کنید. جعبه ای که بخش های خالی دارد، نامتعادل بوده و ممکن است له شود و وسایل درون آن آسیب ببیند.

۷ وسیله های گران قیمت را جداگانه بسته بندی کنید.

ظروف چینی، کریستال ها، تابلوهای گران قیمت و…روش های بسته بندی خاصی دارند. برای بسته بندی شکستنی ها باید حتما دور آنها روزنامه یا محافظ های دیگر بگذارید و بعد از بسته بندی به کارکنان شرکتی که حمل و نقل را انجام می دهند، بگویید برای حمل این کارتن ها و جای آنها در کامیون، کارهای لازم را انجام دهند.

۸ حمل و نقل گل و گیاه.

اگر شما اهل گل و گیاه هستید، باید این دوستان سبز خانه‌تان را هم در این حمل‌ونقل همراهتان به خانه جدید ببرید. برای گلدان‌های بزرگ و سنگین چاره‌ای نیست جز اینکه به همان ترتیب در کامیون قرار دهید و حمل کنید. ولی درباره گلدان‌های کوچک، می‌توانید مجموعه‌ای از آنها را در یک جعبه محکم مقوایی، چوبی یا پلاستیکی قرار داده و داخل هر یک از گلدان‌ها چوبی به بلندی ارتفاع بلندترین گیاه فرو کنید. سپس پلاستیکی نازک را روی سطح دهانه و طرفین جعبه و همچنین پایه‌های چوبی فرو رفته در گلدان‌ها قرار داده و با چسب محکم کنید و منافذی را برای تنفس گیاه باز بگذارید.

۹ پایه‌های مبل و اتصالات وسایل را جداگانه بسته‌بندی کنید.

هنگام جابه‌جایی ممکن است چرخ‌‌های مبل‌ها کنده شوند. بنابر این قبلا آن‌ها را جدا کرده، بسته‌بندی و برچسب بزنید. این که مربوط به کدام مبل هست را هم یادداشت کنید. این روش را در مورد تابلوها، قاب عکس‌ها و آینه‌ها هم به کار ببرید. بعضی از قاب‌ها یا آینه‌ها با پیچ یا وسایل خاصی آویزان شده‌اند و هنگام جابه‌جایی ممکن است گم شوند. آن‌ها را داخل کیسه نایلون بسته‌بندی کرده، روی وسیله بچسبانید و یا جداگانه با برچسبی که روی آن اسم وسیله را نوشته‌اید، کنار وسایل مشابه قرار دهید

شرکت ائل بار

شرکت ائل بار با ارائه خدمات بهینه و کلی در زمینه حمل و نقل اثاثیه و باربری کیفیت کاری بالا و مطمین در خدمت شهروندان عزیز و ارجمند می باشد . شرکت ایل بار در جهت رفاه و ارامش شهروندان می کوشد تا بهترین پروژه ی حمل و باربری را برای مردم شریف ایران فراهم نماید. ادامه مطلب

حمل اثاثیه منزل در تبریز

حمل اثاثیه منزل در تبریز

شرکت ائل با ارائه خدماتی از قبیل حمل و باربری اثاثیه ، حمل مبلمان ، انواع وسایل سنگین و سبک و… در خدمت مردم شریف ایران عزیز می باشد . و افتخار می کند که به مردمانی همچون شما ایرانیان شریف و دوست داشتنی خدمت می کند.

 

شرکت ائل بار تبریز می کوشد تا شهروندان عزیز از سپردن حمل اثاثیه منزل خود به شرکت ایل بار اسوده خاطر باشند. چرا که شرکت حمل و باربری اثاثیه با دارا بودن افرادی مجرب ، ماهر و کاربلد و همچنین با اتکا داشتن به تجربیات چند سال زحمت و تلاش فراوان کاملا می تواند این اطمینان را به شما همشهریان و شهروندان عزیز می دهد که حمل و جابه جایی اثاثیه و اثاثیه تان را با خیال راحت به ما بسپارید و درمدت جابه جایی و حمل اثاثیه از مبدا به مقصد ارامش داشته باشید و یک حمل و باربری لذت بخشی را تجربه نمایید .

حمل اثاثیه منزل در تبریز

از انجا که حمل اثاثیه منزل و جابه جایی ان یکی از دغدغه های مردم امروز ما شده است  در هنگام حمل اثاثیه خود نیز بیشتر اوقات با مشکلاتی اعم از درگیری با افراد باربری ، ازرده خاطر شدن جهت اسیب و خسارت دیدن وسایلشان و … رو برو می شوند.

از این رو شرکت باربری و حمل اثاثیه در تبریزهمانطور که در سخنان خود به کیفیت کارشان اشاره میکنن در عمل نیز همانطور می باشد و می تواند این اطمینان را به شما بدهد که از کیفیت و سلامتی اثاثیه و اسباب خود نگران نباشند.
چرا که شرکت حمل اثاثیه منزل در تبریز کیفیت و به درستی انجام گرفتن کار حمل و نقلی را مهم بر میشمارد .شرکت ایل بار تمام سعی خود را میکند تا در انجام وظیفه هیچ کوتاهی نکرده و در رساندن و حمل اثاثیه منزل گرم شما عزیزان دقت بیشتری کرده و با یک بسته بندی درست محکم و با کیفیت بالا یک حمل و نقل خوب خوشی را در ذهن شما به یادگار بگذارند.

حمل مبلمان در تبریز

حمل مبلمان در تبریز

شرکت ائل بار با ارائه  خدمات حمل و نقل و باربری و حمل مبلمان در تبریز اماده خدمت به شما عزیزان می باشد. برای ما مهم است که وسایل و کالاهای شما در جابه جایی به سلامتی و با امنیت کامل به مقصد مورد نظرتان برسد.

 

شرکت ایل بار در زمینه حمل و باربری و همچنین حمل مبلمان خانه های گرم شما نیز فعالیت دارد.ما میدانیم که اسباب و اثاثیه و بالاخص وسایل حساس مانند مبلمان   چقدر برای شما عزیزان اهمیت دارد . شرکت حمل مبلمان در تبریز به صراحت می تواند به شما اطمینان دهد که از حمل مبلمان خود هیچ نگران نبوده و از سپردن حمل مبلمان منازل یا دفتر خود به شرکت حمل مبلمان در تبریز اسوده خاطر بوده و ازرده خاطر نشوید .

حمل مبلمان در تبریز

شرکت ائل بار تبریز برای انجام یک حمل و نقل بی نقص و موفقیت امیز تمام تلاش خود را می کند تا مشتریان و مراجعین عزیز با  ما یک حمل و باربری خوب و خوشی را تجربه نمایند . بنابراین شرکت حمل مبلمان هنگام انجام مبلمان در تبریز می کوشد تا علاوه بر استخدام افراد کاربلد و ماهر خو نیز انها را با اموزش هایی که می دهد کارگران خود را برای روز انجام حمل و نقل و اسباب کشی پرورش دهد .

شرکت ائل بار تبریز هنگام انجام پروژه ی باربری و حمل مبلمان شما عزیزان خود را مسئول وسایل می داند و نهایت دقت را می کند تا هیچ گونه اسیب و خسارتی به وسایل شما عزیزان وارد نشود.

شرکت ائل بار این اطمینان را به شما می دهد که با سپردن حمل مبلمان و اسباب و اثاثیه خود به شرکت حمل مبلمان در تبریز یک حمل و نقل اسان و بدون دغدغه را با ما تجربه خواهید کرد.حمل مبلمان در تبریز تمام تلاش خود را خواهد کرد تا یک حمل و باربری که شایسته هر شهروند ایرانی می باشد را فراهم نماید.

 

شرکت باربری در تبریز

شرکت باربری در تبریز

شرکت حمل و نقل و باربری در تبریز با بهره گیری از تجربیات خویش و داشتن کادری مجرب، کاربلد و اماده در زمینه ی باربری  حمل و نقل در خدمت شهروندان عزیز و گرامی می باشد .

 

شرکت باربری در تبریز ، همچنین دارای ماشین های باربری در انواع مختلف و اندازه های متفاوت و تمیز و محکم همیشه و هر لحظه اماده ی خدمت به تمامی شهروندان عزیز می باشد.

در حقیقت شرکت باربری در تبریز هر حمل و باربری را یک پروژه مهم تلقی کرده که خود را در قبال این پروژه موظف می داندو می کوشد تا ان را به نحو عالی به پایان برساند.شرکت باربری در تبریز می کوشد تا هر پروژه باربری که در اقسار نقاط تبریز انجام می گیرد به بهترین شکل توسط شرکت باربری در تبریز پایان یابد.

شرکت باربری در تبریز

شرکت باربری در تبریز تمام سعی خود را میکند تا این اطمینان را به شما عزیزان هموطن عملا نشان دهد و انچه را که شما مشتریان  ارجمند از یک حمل باربری و اسباب کشی مطمئن و با امنیت بیشتری انتظار دارید را فراهم نماید.

شما می توانید باربری و اسباب کشی خود را به شرکت باربری در تبریز سپرده و نه تنها از امنیت و سلامتی وسایل خود نگران نبوده بلکه در زمان جابه جایی ارامش داشته و اسوده خاطر باشید.

مطمئن باشید شرکت باربری در تبریز تا حال باعث ازرده خاطر شدن هیچ یک از مشتریانش نشده و ارامش و امنیت را در هنگام جابه جایی برایشان فراهم نموده است .

 

چرا خدمات اسباب کشی ما را انتخاب کنید

شرکت ائل بار به این سوال که چرا خدمات اسباب کشی ما را انتخاب کنید به خوبی اماده پاسگویی به مشتریان عزیز می باشد .شرکت ائل بار تبریز با داشتن تخصص چندین سال تجربه در زمینه حمل و باربری اسباب و اثاثیه در خدمت شهروندان گرامی می باشد

ادامه مطلب

وانت تلفنی در تبریز

وانت تلفنی در تبریز

وانت تلفنی در تبریز با ارائه خدمات حمل و نقل و باربری حمل اثاثیه در خدمت مشتریان عزیز می باشد.وانت تلفنی در تبریز همانطور که از نامش پیداست می تواند در حمل اثاثیه و باربری  تنها با رفتن یک شماره تماس در خدمت مشتریان گرامی  باشد.

 

وانت تلفنی در تبریز با توجه به ساختار تیمی که دارد میتواند این اطمینان را به شما بدهد که در زمان سپردن اسباب و اثاثیه منزل و یا محل کار خود به شرکت ائل بار نه تنها نگران صدمه و اسیب دیدن وسایل خود نباشید بلکه از امنیت کامل و دقتی که در جابه جایی انجام می گیرد اطمینان حاصل کرده و اسوده خاطر باشید.

وانت تلفنی در تبریز

هدف وانت تلفنی در تبریزخوب و هرچه بهتر انجام دادن وظیفه باربریو حمل و نقل وسایل شما مشتریان عزیز می باشد . یکی از مزیت هایی که وانت تلفنی در تبریز دارد این است که شما عزیزان هر زمان که قصد انتقال و جابه جایی وسایل و اسباب خوو را داشتید می توانید با وانت تلفنی در تبریز تماس حاصل نموده و سپس شرکت ایل بار  انجام وظیفه ای که شایسته مشتریانی همچون شما عزیزان می باشد شروع نماید .امروزه جابه جایی و حمل و نقل ان یکی ا نیاز های مهم شهروندان شده است که در زمان باربری اسباب و اثاثیه شان نگران اسیب و صدمه دیدن ان هستند.

 

اما شرکت وانت تلفنی تبریز به شما این اطمینان را می دهد که با سپردن جابه جایی وسایل خود و وانت تلفنی در تبریز از امنیت و سلامتی اسبابتان اسوده خاطر بوده و اطمینان حاصل نمایید که ما کارمان را به درستی انجام خواهیم داد تا هم مشتری از ما رضایت داشته باشد و هم ما به شرکت ائل بار افتخار نماییم که توانسته ایم بار دیگر یک پروژه ی حمل و نقلی را به بهترین شکل ممکن به پایان برسانیم. .مطمئن باشید وانت تلفنی در تبریز خود را در قبال وسایل شما مسئول می داند .